REGULAMIN

1) Wejście na zajęcia oznacza akceptację regulaminu.
2) Zapisu na zajęcia można dokonać drogą mailową. Jest on ważny w momencie otrzymania pozytywnej odpowiedzi. Można uczestniczyć w zajęciach bez wcześniejszego zapisu, jeżeli są wolne miejsca.
3) Wejście na salę umożliwia ważny karnet lub wejściówka na pojedyncze zajęcia, które można opłacić przed zajęciami.
4) Karnety i wejściówki są imienne (będą weryfikowane na podstawie dowodu osobistego) i nie można przekazywać ich innym osobom.
5) Zajęcia przepadają, jeżeli uczestnik nie zgłosi wcześniej nieobecności. Można raz w ciągu ważności karnetu zgłosić nieobecność, najpóźniej dzień przed zajęciami,wtedy karnet przedłuża się o jedne zajęcia.
6) Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni, cenne przedmioty prosimy zabierać ze sobą na salę.
7) Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne kontuzje.
8) Zastrzegamy sobie prawo do zmian w grafiku (rodzaj zajęć, godzina, instruktor) bądź odwołania zajęć w wyjątkowych przypadkach, o wszelkich zmianach informujemy drogą mailową lub w czasie zajęć.
9) Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć, jeśli pojawi się mniej niż 6 osób.
10) Instruktor ma prawo odmówić uczestnictwa w zajęciach osobom, które nie zachowują podstawowych zasad higieny i kultury osobistej.
11) Nagrywanie zajęć jest możliwe za zgodą instruktora. Osoby obecne na zajęciach wyrażają zgodę na udostępnianie swojego wizerunku w ramach promocji szkoły.
12) Na sali tanecznej obowiązuje obuwie zmienne nierysujące parkietu.


Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek
18:00 - 22:00

Adres

Kraków
Reymonta 18

Kontakt

Telefon:
514 498 416

E-mail:
szkola@quecalor.pl